Квантове поле свідомості – ЩО ЦЕ?

Вчені фізики довели вплив Свідомості на фізичні процеси на квантовому (мікро) рівні матерії. Цей вплив назвали ефектом спостерігача.

Ефект у тому, що Свідомість безпосередньо змінює поведінку мікрочастин, тобто. свідомість керує матерією.

Звідси висновок – те, якою буде матерія, визначає рівень нашої Свідомості.

Отже, розширюючи рівні свідомості та змінюючи фокус своєї уваги, можливо події у своєму житті змінити на краще.

Фокус уваги Спостерігача – ось що робить нашу реальність такою, якою вона є. Саме фокус нашої свідомості, те на що ми звертаємо увагу усвідомлено чи навіть несвідомо, і є квантове поле свідомості, що створює реальність.

НАЙБЛИЖЧІ ТРЕНІНГИ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ

Тренінги спрямовані на трансформацію старих програм та дозволу собі вийти на новий рівень, зробити свій квантовий стрибок в іншу реальність.

Використання технік квантового поля дозволяє отримувати швидкі результати,
міняти шаблони поведінки,
дивитися на проблеми під іншим кутом, миттєво знаходячи рішення для їх усунення

ЗМІНА ЖИТТЄВИХ СЦЕНАРІЇВ (ЗЖС)

ЗЖС відноситься до психотехнологій останнього покоління. Вона працює чудово як окремо, так і в міксі (з’єднанні) з іншими, відомими вам методами.

ЗЖС – це потужна та проста техніка оздоровлення та особистісного зростання. Це зовсім новий підхід для лікування різних психологічних проблем, блоків, фобій, негативних переконань, шаблонів поведінки, негативних емоцій. Потужна техніка, яка дає не тимчасове полегшення, а стійкий результат!

 

ЗЖС працює настільки глибоко, що з одного разу можна вилікувати травму, що давно мучила вас. Оздоровлення відбувається швидко, м’яко та ефективно!

ЗЖС – це можливість набуття виняткової якості Вашого життя!

Унікальна техніка, яка настільки ефективна, легка та безпечна, що її можливості практично безмежні. Ви просто відкриваєте себе та наповнюєте своє життя легкістю та свободою!